Razem 264 147 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

Działalność podstawowa firmy UAB „RM Stokas“ – to sprzedaż hurtowa odzieży męskiej, damskiej, dziecięcej oraz akcesoriów. W ciągu prawie dziesięciu lat swojej działalności „RM Stokas“ rosła i rozwijała się razem z modą, szła w parze z potrzebami swoich konsumentów.

„RM Stokas“ śledzi trendy na rynku mody i oferuje wszystko to, co najlepsze dla energicznej, współczesnej i odważnej osobowości – odzież i akcesoria marek TOMMY HILFIGER i STATE OF ART. Te słynne marki w świecie mody istnieją już od wielu lat i dyktują własne warunki i inną interpretację mody. „RM Stokas“ na podstawie praw wyłącznych dostarcza odzież tych marek do sklepów Litwy, Łotwy, Estonii, Polski, Czech, Rosji, Białorusi i Ukrainy.

TOMMY HILFIGER – to jedna z najsłynniejszych marek na świecie od 1985 roku, osiągająca najwyższe obroty w sektorze odzieżowym. Tę markę dobrze znają i klienci na Litwie, podążający za modą i stylem. TOMMY HILFIGER rzuca wyzwanie ubiorom klasycznym, dodając nieco chaosu, charyzmy i energii. TOMMY HILFIGER – to odzież dla stylowych miłośników przygód.

Marka STATE OF ART – to nowość na Litwie. Dotychczas nie było możliwości nabycia odzieży męskiej STATE OF ART. Te ubrania powinien preferować ten, kto codziennie wymaga uczucia swobody, komfortu oraz stylu. Adres: Gudeliu 9, Vilnius, Litwa. www.rmstokas.lt rm-stokas@hotmail.com +37067705186

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 14.02.2016 14:25
Cena: 25 Zł.
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 451815
Rubryka ogłoszenia: Ubrania markowe
Widea (0)
 
Zdjęcia (7)
 
„RM Stokas“ – to sprzedaż hurtowa odzieży męskiej - Zdjęcie nr 1„RM Stokas“ – to sprzedaż hurtowa odzieży męskiej - Zdjęcie nr 2„RM Stokas“ – to sprzedaż hurtowa odzieży męskiej - Zdjęcie nr 3„RM Stokas“ – to sprzedaż hurtowa odzieży męskiej - Zdjęcie nr 4„RM Stokas“ – to sprzedaż hurtowa odzieży męskiej - Zdjęcie nr 5„RM Stokas“ – to sprzedaż hurtowa odzieży męskiej - Zdjęcie nr 6„RM Stokas“ – to sprzedaż hurtowa odzieży męskiej - Zdjęcie nr 7
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Renata (niezarejestrowany)
Województwo: Zagranica
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +37067705186
Web: www.rmstokas.lt
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Wyślij ogłoszenie znajomemu na e-mail
Włoż ogłoszenie do schowka, aby porównać z innymi
Zawiadom administratorów o naruszeniu regulaminu, nadużyciu itp.
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Ubrania markowe Wzory umów do pobrania
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Ubrania markowe
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)