Razem 317 233 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

Firma kamieniarska oferuje materiały z kamienia naturalnego ze skały jaką jest naturalny piaskowiec . Z tego surowca naturalnego produkujemy szereg produktów takich jak dekoracyjny kamień ogrodowy i kamień elewacyjny oraz kamień murowy oraz kamień ścienny i kominki i ciekawy produkt jakim jest płytka w kształcie starej cegły i na sam koniec można także wymienić płyty elewacyjne szlifowane . W kopalni piaskowca Grabowie i Grabowie I przy wydobyciu pozyskujemy także pospółkę na utwardzenie placów pod samochody ciężarowe ,którą ładujemy luzem za pomocą ładowarek na wywrotki.

W tym ogłoszeniu przedstawiamy asortyment jakim są płytki rustykalne na dom w kształcie starej cegły w cenie od 95 PLN za m2 ( cena na luty 2021 roku) w jasnej tonacji kolorystycznej.

Koszty dostarczenia wyrobów w paletach wynoszą od 180 – 230 PLN za jedną paletę do wagi jednej tony i wymiaru palety 80 x 120 cm na terenie kraju.

Aktualne stawki oraz terminy szacujemy na czas składnia zapytania lub zamówienia na konkretny asortyment z naszej oferty produkcyjnej.

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 07.05.2021 08:25
Cena: 85 Zł.
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 759702
Rubryka ogłoszenia: Bielizna
Widea (0)
 
Zdjęcia (9)
 
Płytki rustykalne na dom w kształcie starej cegły - Zdjęcie nr 1Płytki rustykalne na dom w kształcie starej cegły - Zdjęcie nr 2Płytki rustykalne na dom w kształcie starej cegły - Zdjęcie nr 3Płytki rustykalne na dom w kształcie starej cegły - Zdjęcie nr 4Płytki rustykalne na dom w kształcie starej cegły - Zdjęcie nr 5Płytki rustykalne na dom w kształcie starej cegły - Zdjęcie nr 6Płytki rustykalne na dom w kształcie starej cegły - Zdjęcie nr 7Płytki rustykalne na dom w kształcie starej cegły - Zdjęcie nr 8Płytki rustykalne na dom w kształcie starej cegły - Zdjęcie nr 9
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Firma: Kamieniarstwo Pawlik - kamień elewacyjny piaskowiec
Województwo: Cała Polska
E-mail: ppu.kamieniarstwo.pawlik@interia.pl
Telefon: +48447883233
Telefon 2: +48604581097
Web: www.piaskowce.com
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia firmy Kamieniarstwo Pawlik - kamień elewacyjny piaskowiec
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Bielizna
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)